Spolupráce se ZFP Akademie

Spolupráce obchodní sítě ZFP akademie, a.s. se společností ZFP Makléř, s.r.o.

Firma ZFP Makléř, s.r.o. vznikla jako nástupce firmy ZFP s.r.o. v oblasti makléřských služeb se specializací na neživotní pojištění velkého rozsahu pro korporátní klientelu. V roce 2012 se stala součástí ZFP Group.

Služby ZFP Makléř, s.r.o. vhodně doplňují činnost ZFP akademie, a.s. ve vztahu ke korporátním klientům, kteří tak mohou mít ucelený finanční servis nejen pro svoji rodinu, ale také pro firmu.

Při oslovování jednotlivců a menších firem je pro obchodníky ZFP akademie, a.s. vhodnější a pružnější využít služeb majetkového specialisty - SPM. Při obchodu v neživotním pojištění většího rozsahu, případně u veřejné zakázky máte větší šanci uspět s nabídkou ZFP Makléř, s.r.o.

Pro lepší pochopení makléřské činnosti doporučujeme přečíst "co vlastně znamená činnost pojišťovacího makléře". Také lze využít možnosti prezentace ZFP Makléře, s.r.o. (služby a spolupráce se ZFP akademie, a.s.) pro skupinu minimálně 10 lidí na Vaší SRK, případně HRK. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Další informace o spolupráci ZFP akademie, a.s. a ZFP Makléř, s.r.o., speciální nabídku na pojištění aut pro spolupracovníky ZFP akademie, a.s., výši provizí za makléřské obchody apod. naleznete v dokumentech ke stažení.